ZAMB! Redux od Nano Games na GDC w San Francisco

Nano Games –  krakowski developer innowacyjnych gier – bierze udział w rozpoczynających się dziś targach Game Developer Conference (GDC) w San Francisco. Spółka zaprezentuje grywalne demo ZAMB! Redux na Xbox One. Gra została wyróżniona przez Microsoft.


GDC to jedno z największych na świecie wydarzeń dedykowanych profesjonalistom z branży gier video. Co roku tysiące odwiedzających ma okazję zapoznać się z najciekawszymi nowinkami technologicznymi i najnowszymi produktami gamedeveloperów. Cieszymy się, że w tym roku możemy pokazać szerokiej publiczności swój tytuł ZAMB! Redux na Xbox One oraz dzielić się swoją wiedzą tworzenia gier z potencjalnymi partnerami. – informuje prezes Nano Games, Michał Litworowski.

Udział Nano Games na GDC był możliwy dzięki wsparciu od Microsoftu. Jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych umożliwiło zaprezentowanie najnowszego produktu studia ZAMB! Redux podczas tegorocznej edycji. – Nasza gra to odświeżona wersja tytułu ZAMB! Biomutant Extermination. Poprawiliśmy jej balans, usunęliśmy najczęściej zgłaszane błędy i poprzez wejście na rynek konsolowy, chcemy dotrzeć do nowych graczy. Gra jest połączeniem akcji i taktyki z lokalnym multiplayerem dla dwóch osób. Premierę na Xbox One planujemy w Q2 br. Chcemy, aby do końca roku, gra była dostępna na kolejnych platformach. – dodaje Michał Litworowski.


Pokaz ZAMB! Redux na GDC odbędzie się 22 marca, w czwartek, w godz. 10:00-12:00 PST w IGF Pavilion, North Hall. Kolejny pokaz gry planowany jest w maju, podczas Digital Dragons w Krakowie.

<h2>Skomentuj</h2>