Klabater udostępnia graczom DLC do Apocalipsis: Harry at the end of the world

Klabater, wydawca popularnej gry przygodowej Apocalipsis: Harry at the end of the world studia Punch Punk Games, udostępni dziś graczom nowy dodatek na PC – Pewnej nocy w lesie.

DLC stanowi prequel wobec historii znanej z podstawowej wersji gry. Tym razem gracz wcieli się w postać Zuli, jednej z najbardziej tajemniczych postaci Apocalipsis: Harry at the end of the world, ukochanej Harrego, która została oskarżona o czary i stracona. Wraz z nią zagłębi się w złowieszcze sekrety leśnej gęstwiny i odkryje, czy historie ze snów Harrego, w których Zula jawi się jako czarownica, były prawdziwe. W rolę mrocznego narratora opowieści, ponownie wcieli się charyzmatyczny lider zespołu Behemoth, Nergal. Jego niepowtarzalny, mroczny głos przeprowadzi gracza przez kolejne odsłony historii, by w końcu zaprowadzić go ku sercu lasu. Na graczy czeka przesiąknięta średniowiecznym klimatem przygoda, z oryginalną – rysowaną ręcznie grafiką.


Przy okazji wydania DLC, twórcy gry zapowiadają jeszcze w tym roku wydanie podstawowej wersji Apocalipsis: Harry at the end of the world na konsole.

<h2>Skomentuj</h2>