Coraz bliżej premiery kolejnej gry Cherrypick Games – Crime Stories

Cherrypick Games, notowany na NewConnect warszawski developer gier, pokazuje pierwsze efekty pracy nad Crime Stories. Dedykowany kobietom tytuł, pozwoli im wcielić się w rolę agentek wydziału kryminalnego. Losy bohaterów i przebieg śledztwa uzależnione będą od podjętych przez nie decyzji, które mogą skończyć się happy endem lub katastrofą. Premiera tytułu zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Koncentrujemy się kryminałach, a w kwestii tematów bazujemy na liście bestsellerów New York Times. Jednym z obecnie najbardziej popularnych gatunków jest „domestic noir”. To książki pisane przez kobiety dla kobiet, w których kryminalna intryga i tempo thrillera idaą ze sobą w parze. – informuje Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games


W Crime Stories, w odróżnieniu od filmów czy seriali, to gracz współtworzy scenariusz przez co jeszcze bardziej angażuje się w rozgrywkę. Użytkownicy będą mogli zagłębić się w historie, które wprowadzą ich do mrocznego świata. Efekt ten spotęguje doskonałej jakości grafika tworzona przez światowej klasy specjalistów. Aby sprostać oczekiwaniom graczy Cherrypick Games zaprosiło do współpracy Lisę Brunette, autorkę narracji do Choices, gry która od wydania wygenerowała ok. 120 mln USD.
W Crime Stories nasze użytkowniczki będą uwikłane w mroczne zagadki i niezwykłe historie bohaterów. Nie zabraknie zapierających dech w piersiach kryminalnych zwrotów akcji jak i wątków romantycznych. W naszej grze historia nie pisze się sama, kluczowym elementem tego tytułu jest decyzja gracza – jak poprowadzić historię by dojść do sedna prowadzonej sprawy. – mówi Michał Sroczyński, wiceprezes Cherrypick Games.


W sierpniu do fazy soft-launch trafił największy produkt Cherrypick Games – My Beauty Spa: Stars & Stories. Jeszcze przed wprowadzeniem gry do etapu testów, spółka sprawdziła zainteresowanie graczy tytułem, wyświetlając reklamę gry w wybranych kanałach. Wyniki okazały się ponad dwukrotnie lepsze od średniej dla tego typu produktów. W sierpniu do fazy testów trafił także clicker studia – Project Fame, gra w której gracz poprzez wykonanie prostej czynności klikania przycisku, zdobywa nagrody i bonusy. Już dziś wiadomo, że obie te gry cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy, dużo większym niż było to w przypadku My Hospital, dotychczasowego hitu spółki.

<h2>Skomentuj</h2>