Brother z kompaktową ofertą

Naturalnym środowiskiem pracy nowych modeli Brother HL-L2372DN, HL- L2352DW i HL-L2312D jest małe biuro lub środowisko domowe. Urządzenia stanowią uzupełnienie aktualnej oferty o modele oferujące wyłącznie funkcję drukowania.


 

To produkty, które oferują wyjątkowo korzystny, niski koszt eksploatacji. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na umieszczenie ich praktycznie w dowolnym miejscu. W przypadku HL-L2352DW jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ drukarka oferuje łączność bezprzewodową. Wszystkie wymienione modele mają funkcję drukowania z urządzeń mobilnych. Obsługują aplikacje, takie jak iPrint&Scan, przeznaczoną dla urządzeń przenośnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple AirPrint.

 

Drukarki pozwalają na szybkie generowanie czarno-białych dokumentów – ich prędkość pracy wynosi 30 stron na minutę (HL-L2352DW oraz HL-L2312D). HL-L2372DN jest nieznacznie szybszy, generuje do 34 stron na minutę. Urządzenia są standardowo wyposażone w tonery pozwalające wydrukować do 700 stron. Możliwe jest także zastosowanie tonerów pozwalających drukować do 1 200 lub do 3 000 stron. Kolejnym atutem nowych drukarek jest ich cicha praca, która zapewnia komfort drukowania nawet dużej ilości dokumentów. Głośność urządzeń podczas działania przy pełnej prędkości nie przekracza 50 dB.

  

Nowe urządzenia oferują pracę w „trybie ekologicznym” (Eco Mode), który wprowadza drukarkę w tryb uśpienia, kiedy nie jest używana. Redukuje to pobór energii, zmniejszając koszty codziennej eksploatacji. Jej ponowne wybudzenie i wejście w „tryb gotowości” zajmuje w zależności od modelu zaledwie do 9 sekund. W przypadku wszystkich trzech urządzeń możliwe jest automatyczne, dwustronne drukowanie, co pozwoli na dodatkowe oszczędności na materiałach biurowych. Wymienione urządzenia wyposażone są w podajniki o pojemności do 250 arkuszy.

 

Laserowe drukarki Brother HL-L2352DW, HL-L2372DN oraz HL-L2312D są objęte 3-letnią gwarancją.

(informacja prasowa)

<h2>Skomentuj</h2>