Beata Kuś w zarządzie Optegra Polska

Właściciele grupy Optegra Polska Sp. z o.o. powołali na stanowisko członka zarządu Dyrektora Operacyjnego spółki – Beatę Kuś. Do jej obowiązków należeć będzie zaprojektowanie i wdrożenie optymalnego modelu operacyjnego, który pozwoli na wprowadzenie zmian strategicznych i zapewni odpowiednie struktury do dalszego dynamicznego rozwoju Optegra w Polsce.


 

Beata Kuś jest absolwentką Zarządzania Ochroną Zdrowia na Uczelni Łazarskiego. Studiowała również Zarządzanie i Administrację na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Z firmą Optegra związana jest od 2013 r. Do 2017 roku pełniła funkcję Kierownika kliniki w Warszawie. Na stanowisko Dyrektora Operacyjnego awansowała w połowie 2017 r. by po roku wejść w skład zarządu spółki. W związku z nową funkcją poza zarządzaniem 9 klinikami w Polsce zajmować się będzie rozwijaniem doskonałości operacyjnej w spółce.

 

– Zachodzące przekształcenia są efektem dążenia do zintensyfikowania działań Optegra na polskim rynku okulistycznym – mówi Prezes Jarosław Pawliński. – Zamierzamy kontynuować nasze dotychczasowe działania i rozwijać kolejne innowacyjne metody leczenia chorób oczu i wad wzroku – dodaje.

 

W skład Zarządu Optegra po zmianach wchodzą: Jarosław Pawliński – Prezes Zarządu, Krzysztof Majchrzak – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy i Beata Kuś – Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny.

<h2>Skomentuj</h2>