TARGI KREO – II EDYCJA TARGÓW KREATYWNOŚCI

Święto kreatywności podczas którego zaprezentuje się 300 wystawców. Miejsce dla wszystkich, którzy szukają kreatywnych zajęć lub po prostu chcą ciekawie spędzić wolny czas.


26 – 27 MAJA 2018 roku  CENTRUM EKSPOZYCYJNO – WYSTAWIENNICZE PTAK WARSAW EXPO W NADARZYNIE


W ostatni weekend maja w najnowocześniejszym Centrum Ekspozycyjno – Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo będzie tętnić kreatywne życie. Gry miejskie, atrakcje dla dzieci, sesje biznesowo – networkingowe oraz innowacyjne rozwiązania sprawią, że wszyscy odwiedzający przeżyją niezwykłą przygodę.

 

TARGI KREO to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Na powierzchni 6000m2 odbędzie się druga edycja Targów Kreatywności, gdzie spotkają się przedstawiciele wielu branż kreatywnych rozwiązań. Swój udział zaplanowało ponad 300 wystawców, gdzie wielu z nich nie jest dostępnych na innych wydarzeniach targowych.  Targi KREO to prawdziwy festiwal kreatywności obchodzony w specjalnie przygotowanym miasteczku KREOpolis.

 

W przestrzeni KREO spotkają się architektura, design, rękodzieło, moda, reklama, handel antykami, film, gry komputerowe i wideo, muzyka, sztuki performatywne, działalność wydawnicza, oprogramowanie komputerowe, TV i radio.


Organizatorzy przewidzieli cztery strefy umiejętnie planując dobór wystawców:
STREFA KREO – przestrzeń kreatywna dla życia i biznesu.
STREFA ROZRYWKA – szeroko pojęta kreatywna rozrywka, sztuki performatywne, multimedia, IT, oprogramowanie, TV i radio.
STREFA ELEMENT – kreatywne przedmioty, gadżety, rękodzieło, działalność wydawnicza i twórcza.
STREFA OTOCZENIA – moda, design, architektura, projektowanie.


Targi KREO to oprócz miejsca inspiracji i wyjątkowych zakupów to również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdzie każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. Szeroka gama dodatkowych atrakcji, paneli dyskusyjnych, sesji networkingowych, warsztatów, zajęć dla dzieci, doznań kulinarnych i estetycznych pozwoli na zapomnienie się w miasteczku KREO.

W niedzielę KREOpolis rozbrzmiewało będzie dźwiękami zespółu Wanda&Banda.

<h2>Skomentuj</h2>