FashionTV Magazine już na rynku

Po wyjątkowo udanej premierze w Azji w 2007 roku czas na Europę. FashionTV Magazine, jest już dostępny na rynku polskim.


 

FashionTV Magazine to przewodnik po najlepszych pokazach mody, trendach w modzie, sztuce, designie, kulturze a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi.
Autorskie sesje fotograficzne magazynu, ekskluzywna szata graficzna i najwyższej jakości druk podkreśla, że wyjątkową wartością magazynu jest kreatywność, która dopełnia jakość pisma i staje się inspiracją do estetycznych poszukiwań.


 

 

 


FashionTV Magazine będzie dostępne w ponad 15 tysiącach egzemplarzy w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce.
Silny wizerunek marki FashionTV, która ma swoich fanów na całym świecie, otwiera nowe pole do współpracy na łamach drukowanego magazynu FashionTV Magazine dla twórców, projektantów, fotografów, indywidualnych artystów w branży mody i sztuki, osób zainteresowanych kulturą i designem. Redaktorem Naczelnym magazynu jest Anna Neneman a Dyrektorem Generalny Tomasz Łysiak.

 

FashionTV Magazine przybliża nas do realnego świata mody. Można tu znaleźć między innymi takie działy jak: designer world, gdzie przedstawione są sylwetki najlepszych, światowych projektantów mody, interview – wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki, Polish designer czyli wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, international model z sylwetkami topowych, światowych modelek, fashion&film, stylists poświęcona wywiadom z najlepszymi stylistami, trends, beauty, art & culture, men – rubryka poświęcona mężczyznom a także raporty ze światowych i polskich wybiegów.

 

Innowacyjne projekty oraz wyjątkowi artyści jako integralna treścią magazynu są niewyczerpalnym źródłem inspiracji, stąd hasło: FashionTV Magazine Inspires Your Spirit.

<h2>Skomentuj</h2>